Barrisol- sufity świetlne


Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem swojego pomieszczenia miękkim, bezcieniowym światłem na całej powierzchni podświetlany sufit napinany jest rozwiązaniem dla Ciebie.


W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań dobierzemy odpowiedni produkt zgodnie z obowiązującymi normami oświetleniowymi. Ogromna wiedza w zakresie stosowania technologii LED i możliwości zarządzania światłem pozwala nam podejmować się najbardziej wymagających projektów.

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie uprawnienia oraz systematycznie biorą udział w szkoleniach w zakresie montażu instalacji LED i systemów zarządzani światłem między innymi w sufitach napinanych, co przekłada się na możliwość wprowadzenia niesamowitych rozwiązań do projektu.

Przy montażu sufitów podświetlanych wielką wagę poświęcamy odpowiedniemu zaprojektowaniu instalacji elektrycznej i odpowiedniemu zabezpieczenie powierzchni przed owadami co przekłada się na bezproblemową, długoletnią eksploatację bez konieczności serwisowania oświetlenia. Zdajemy sobie sprawę, jak istotnym elementem dekoracyjnym mieszkania staje się sufit napinany LED, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły podczas montażu i zawsze oferujemy najdogodniejsze rozwiązania dla naszych klientów.


Światło jednobarwne

Dzięki różnorodnym źródłom światła (świetlówki, technologia LED, itp) w połączeniu z materiałami Barrisol o różnym stopniu dyfuzji mamy możliwość wprowadzenia światła do obiektu w niespotykanej dotychczas formie. Najczęściej wykonujemy instalacje z jednym, statycznym kolorem  światła mającym charakter głównego oświetlenia. Szeroka oferta produktów pozwala dobrać odpowiednią barwę do przeznaczenia pomieszczenia. Czy to rozluźniające ciepłe światło do salonu, dzienna i ożywcza biel dla biura, czy kolor dla klubu muzycznego. Możliwości są nieograniczone. Ponadto natężenie światła może być regulowane w pełnym zakresie za pomocą sterownika ściennego, pilota czy telefonu – w zależności od upodobań klienta.


Oświetlenie dynamiczne

W naszej ofercie znajdują się także instalacje wykonywane za pomocą indywidualnie adresowanych diod LED, którymi możemy pokryć całą płaszczyznę sufitu. Uruchomienie takiego systemu wymaga dużego doświadczenia programisty, który odpowiednio przeprowadzi proces technologiczny montażu i odpowiednio napisze aplikację sterującą. Przy tego typu projektach korzystamy z najwyższej klasy komponentów, które nie były wcześniej wykorzystywane w architekturze wnętrz. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie pozwalające kontrolować doświadczenia związane z odbiorem światła.