Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i jest w pełni przeszkolony w zakresie montażu wszystkich produktów Barrisol. Od pierwszego kontaktu z klientem, poprzez instalację aż do obsługi serwisowej działamy zgodnie z najwyższymi standardami i dbałością o najmniejsze detale.

Unikalny charakter produktów Barrisol pozwala architektom na realizację najbardziej odważnych form i wizji. Na każdym etapie wspieramy działalność projektową swoją wiedzą proponując wybór odpowiedniego rozwiązania zarówno estetycznego jak i użytkowe tak aby w pełni odpowiadało wymaganiom klienta.

Wykonywanie bardziej skomplikowanych kształtów przy pomocy produktów Barrisol często wymaga dodatkowych konstrukcji z aluminium lub stali. Ponad 10-letnie doświadczenie w obróbce tych materiałów i dobrze wyposażony warsztat pozwala nam podejmować się zadań kompleksowo zachowując przy tym najwyższą jakość wykończenia zgodnie z początkowymi założeniami.

Podświetlane płaszczyzny i instalacje Barrisol to innowacyjna forma wprowadzenia światła do pomieszczenia. Nasz zespół może przygotować i dostarczyć odpowiednie rozwiązanie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Całość wykonanych przez nas prac objęta jest kompleksową gwarancją na okres 5 lat.

Technologia Barrisol to nieograniczona liczba rozwiązań, dlatego też rozumiemy jak ważne jest zapoznanie się przez klienta z naszymi materiałami. Możemy wysłać lub zaprezentować próbki osobiście na spotkaniu.

Naszym klientom oferujemy możliwość spotkania się na miejscu realizacji w celu omówienia wszystkich aspektów projektu, tak aby późniejszy proces instalacji i użytkowania produktów Barrisol nie sprawiał problemów.

Z naszego doświadczenia wynika, że zaangażowanie specjalisty z zespołu LINEAR SYSTEM w trakcie prac projektowych i szczegółowe zaplanowanie inwestycji w zakresie instalacji produktów Barrisol pozwala uzyskać na etapie wykonawczym najlepsze efekty z poniesionych nakładów.